• جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفرصادق(ع) در مسجد جامع خرمشهر    :   جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفرصادق(ع) با حضور گسترده مردم خرمشهر در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد....
 • مجموعه برنامه های اولین روز دهه ولایت در شهرستان خرمشهر (الغدیر فی النجف الثانی)    :   الغدير في النجف الثاني ليست برنامه ها: يكشنبه ٩ذي الحجه٢١شهريور محفل بزرگ قرآن كريم ...
 • برگزاری دعای روز عرفه در یادمان شهدای شلمچه    :   مراسم دعای عرفه امسال در یادمان شهدای شلمچه برگزار خواهد شد.  این ویژه برنامه روز یکشنبه ...
 • مراحل پایانی پروژه توسعه مصلای خرمشهر    :   گزارش تصویری از مراحل پایانی پروژه توسعه مصلی خرمشهر
 • برگزاری ضیافت افطاری ولی امر مسلمین امام خامنه ای در جزیره مینو    :   شب بیست هشتم ماه مبارک رمضان به همت دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر ، ضیافت افطاری به نیابت از ولی امر مسلمین امام خامنه ای (مدضله العالی) در حسینیه محمدیه ...
 • برگزاری ضیافت افطاری ولی امر مسلمین امام خامنه ای در شهرستان خرمشهر    :   شب بیست هفتم ماه مبارک رمضان به همت دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر ، ضیافت افطاری به نیابت از ولی امر مسلمین امام خامنه ای (مدضله العالی) در حسینیه نقیبی ...
 • امام جمعه خرمشهر:

  استفاده از کالای ایرانی زمینه‌ساز اشتغال جوانان است/ خدمات شهری چالش مهم شهرداری خرمشهر است

  امام جمعه خرمشهر با بیان اینکه خدمات شهری از چالش‌های شهرداری خرمشهر است، گفت: اگر از محصولات داخلی استفاده نشود، دیگر نباید انتظار اشتغال جوانان را داشته باشیم.

  به گزارش پایگاه رسمی دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر:

  حجت‌الاسلام سید نبی موسوی در خطبه‌های عید سعید فطر اظهار کرد: محصول و نتیجه ماه مبارک رمضان تقوای الهی است که بر اساس آیات قرآن کریم پاداش اهل تقوا دیدار خداوند متعال در آخرت است.

  وی ادامه داد: دروغ یکی از گناهان کبیره بر اساس آیات قرآن است، معمولا افراد در دو راهی‌های بسیاری قرار می‌گیرد و مومنان در این دو راهی‌ها و در جاهایی که به ضرر آنها است، همیشه حقیقت و سخن راست را می‌گویند.

  امام جمعه خرمشهر گفت: متاسفانه مساجد شهرستان‌های آبادان و خرمشهر در وقت نماز جماعت‌ها خالی هستند، اگر مساجد ما از جمعیت پر باشد دیگر شاهد فقر در جامعه نخواهیم بود.

  * مسؤولان زمینه کشاورزی را در شهرستان فراهم کنند

  وی خاطرنشان کرد: باید روحیه کار و اشتغال در جامعه ایجاد شود، متاسفانه جوان‌ها کار و اشتغال را فقط در ادارات دولتی می‌بینند در حالی که در استان خوزستان با وجود ظرفیت کشاورزی کسی به‌دنبال این امر نمی‌رود.

  موسوی متذکر شد: اگر در خوزستان که از ظرفیت کشاورزی بسیار بالایی برخوردار است، استفاده و بهره برده شود حدود ۳۵۰ میلیون نفر قادر به استفاده از این محصولات کشاورزی هستند.

  وی تصریح کرد: توجه به کشاورزی از مطالبات مقام معظم رهبری است و مسؤولان باید در بحث کشاورزی و باغداری اقدام کنند و بستر را به‌طور جدی فراهم کنند.

  امام جمعه خرمشهر با بیان اینکه مسئولان باید در بحث عمرانی شهرستان ورود پیدا کنند، گفت: خرمشهر نیاز به ساخت پل سوم یا تعریض پل دوم دارد و مسئولان باید زمینه فراهم کردن این خدمات را آماده کنند.

  وی اذعان کرد: باید باند جاده اهواز ـ خرمشهر را درست کرد، چراکه این مطالبات مردم از مسؤولان است و باید مسئولان برای رفع و حل مشکلات کار کنند.

  * خدمات شهری از چالش‌های شهرداری خرمشهر است

  موسوی تصریح کرد: بعضی از مشکلات نیاز به جذب سرمایه ندارد بلکه باید مدیریت صحیح اعمال شود، وضعیت بعضی از مناطق شهرستان غیر قابل باور است.

  وی عنوان کرد: یکی از چالش‌های شهرداری خرمشهر بحث خدمات است، البته کار از جانب شهرداری صورت گرفته است اما بحث پرداخت حقوق و جمع‌آوری زباله‌ها از مشکلات شهرداری است.

  موسوی با بیان اینکه بعضی از کارگران چندین ماه حقوق نگرفته‌اند، گفت: من به شهردار گفتم که دو نفر در سازمان شهرداری هستند که عامل تحریک کارگران هستند من توصیه می‌کنم که شهردار این نفرات را اخراج کند و ما به موقع با آنها برخورد خواهیم کرد.

  امام جمعه تصریح کرد: باید وضعیت فاضلاب شهرستان رفع شود و شبکه آن توسعه پیدا کند، مناطقی چون شنه، محرزی و… از این مشکلات رنج می‌برند.

  * استفاده از محصولات داخلی باعث ایجاد اشتغال می‌شود

  وی اظهار کرد: تا زمانی که از محصولات داخلی استفاده نکنیم، نباید انتظار اشتغال جوانان خود باشیم، مردم ما اگر تعصب استفاده از محصولات داخلی را نداشته باشند، هیچ اتفاقی در اقتصاد نخواهد افتاد.

  موسوی گفت: در این مدت حدود ۵۰۰ هزار از کارخانه‌جات کوچک و بزرگ ما تعطیل شده است در حالی که همسایگان ما به‌دنبال تقویت کارخانه‌های خود هستند و کارخانه‌های ما یکی پس از دیگری تعطیل می‌شوند.

  امام جمعه خرمشهر در پایان گفت: ملت برای احیای تولید داخلی باید در کنار دولت باشد چون دولت به تنهایی قادر به انجام این‌کار نیست.

  مطالب مرتبط :

  برگزاری جلسه ستاد امربه معروف و نهی از منکر به ریاست امام جمعه خرمشهر

  سید عبدالنبی موسوی‌فرد امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان، با اشاره به برگزاری آئین اعتکاف در سرتاسر کشور، اظهار کرد: اعتکاف یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است، پیش از انقلاب قم تنها شهری بود که در آن به صورت اندک و فقط ویژه طلاب اعتکاف برگزار می‌شود، اما اکنون در اقصی نقاط ایران اسلامی این آئین معنوی برگزار می‌شود. وی با تاکید بر اهمیت بیانات مقام معظم رهبری در نخستین روز ... مطلب کامل

  تصاویری از امام جمعه خرمشهر

  تصاویری از امام جمعه خرمشهر ... مطلب کامل

  تصاویری از امام جمعه خرمشهر

  امام جمعه خرمشهر:هیچ مسؤولی حق ندارد با اشرافیت زندگی کند / اگر به دنبال این روش است باید از نظام خارج شود امام جمعه خرمشهر در خطبه اول در آستانه ماه شریف رجب هستیم، انسان زمانی می‌تواند نتیجه اعمال خود را در شب‌های قدر ببیند و محصول خود را به دست آورد که از دو ماه شریف رجب و شعبان بالاترین استفاده را ببرد. باید در این دو ... مطلب کامل

  برگزاری جلسه ستاد امربه معروف و نهی از منکر به ریاست امام جمعه خرمشهر

  برگزاری جلسه ستاد امربه معروف و نهی از منکر به ریاست امام جمعه خرمشهر ... مطلب کامل

  حضور امام جمعه خرمشهر در غرب کارون روستای ام خورجین

  حضور امام جمعه خرمشهر در غرب کارون روستای ام خورجین مطلب کامل

  بازدید امام جمعه خرمشهر از طرح ۵۵۰ هزاز هکتاری مقام معظم رهبری در روستاهای شلمچه

  بازدید امام جمعه خرمشهر از طرح ۵۵۰ هزاز هکتاری مقام معظم رهبری در روستاهای شلمچه   ... مطلب کامل

  امام جمعه خرمشهر:  عمده مصیبت کشور ضعف دستگاه‌های نظارتی است/دولت رویکرد ضعیف خود را تغییر دهد۱۳۹۷/۱۲/۳

  ۱۳۹۷/۱۲/۳ امام جمعه خرمشهر: عمده مصیبت کشور ضعف دستگاه‌های نظارتی است/دولت رویکرد ضعیف خود را تغییر دهد امام جمعه خرمشهر گفت: عمده مصیبت ما در کشور نبود و ضعف دستگاه‌های نظارتی است، باید بر رفتار و اعمال و تصمیم‌گیری‌های مسؤولان نظارت جدی باشد اما متاسفانه این دستگاه دچار ضعف است. به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه خرمشهر، حجت‌الاسلام سید نبی موسوی‌فرد ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان، با اشاره به دعای عهد، ... مطلب کامل

  بازدید امام جمعه خرمشهر به همراه وزیر بهداشت از مرکز تخصصی فخر نسا تحت اشراف ایت الله سیستانی

  بازدید امام جمعه خرمشهر به همراه وزیر بهداشت از مرکز تخصصی فخر نسا تحت اشراف ایت الله سیستانی مطلب کامل

  دیدار امام جمعه خرمشهر با وزیر بهداشت دکتر نمکی

  دیدار امام جمعه خرمشهر با وزیر بهداشت دکتر نمکی در این دیدار اما جمعه خرمشهر در خصوص مرکز تخصصی قلب و بیمارستان شهید موسوی که روند پیشرفت فیزیکی ان متوقف شده است را مطرح کردن و همچنین در خصوص پزشک متخصص مستقر/دکتر نمکی قول پیگیری را در این امورات دادن. ... مطلب کامل

  حضور امام جمعه خرمشهر در اردوی جهادی

  حضور امام جمعه خرمشهر در اردوی جهادی مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پایگاه رسمی دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر

  واحد رسانه دفتر امام جمعه

  لیست انتشار واتس آپ : 09302520796

  شماره تماس دفتر : 23232 535 061

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر. محفوظ است.