• جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفرصادق(ع) در مسجد جامع خرمشهر    :   جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفرصادق(ع) با حضور گسترده مردم خرمشهر در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد....
 • مجموعه برنامه های اولین روز دهه ولایت در شهرستان خرمشهر (الغدیر فی النجف الثانی)    :   الغدير في النجف الثاني ليست برنامه ها: يكشنبه ٩ذي الحجه٢١شهريور محفل بزرگ قرآن كريم ...
 • برگزاری دعای روز عرفه در یادمان شهدای شلمچه    :   مراسم دعای عرفه امسال در یادمان شهدای شلمچه برگزار خواهد شد.  این ویژه برنامه روز یکشنبه ...
 • مراحل پایانی پروژه توسعه مصلای خرمشهر    :   گزارش تصویری از مراحل پایانی پروژه توسعه مصلی خرمشهر
 • برگزاری ضیافت افطاری ولی امر مسلمین امام خامنه ای در جزیره مینو    :   شب بیست هشتم ماه مبارک رمضان به همت دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر ، ضیافت افطاری به نیابت از ولی امر مسلمین امام خامنه ای (مدضله العالی) در حسینیه محمدیه ...
 • برگزاری ضیافت افطاری ولی امر مسلمین امام خامنه ای در شهرستان خرمشهر    :   شب بیست هفتم ماه مبارک رمضان به همت دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر ، ضیافت افطاری به نیابت از ولی امر مسلمین امام خامنه ای (مدضله العالی) در حسینیه نقیبی ...
 • امام جمعه موقت خرمشهر:

  شکاف طبقاتی موجب به وجود آمدن پدیده گورخوابی و کارتون‌خوابی شده است

  امام جمعه موقت خرمشهر با تاکید بر اینکه حقوق‌های نجومی و ایجاد شکاف طبقاتی باعث به وجود آمدن پدیده گورخوابی و کارتون‌خوابی شده است، گفت: تخریب قوه قضائیه رسما کلید خورده است و دشمن از اختلافات درونی استفاده می‌برد.

  به گزارش پایگاه رسمی دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر:

  حجت‌الاسلام نصر حمادی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان با تاکید بر اینکه در جهان شیوه حکومت‌ها متفاوت است، اظهار کرد: بعضی از حکومت‌ها استبدادی هستند و در آن اگر شاه بمیرد، پسرش بر سر کار می‌آید، در قبل از انقلاب کشور ما و اکنون بعضی از کشورهای حوزه خلیج فارس این چنین اداره می‌شوند.

  وی ادامه داد: بعضی از حکومت‌ها جمهوری هستند و مردم در آن رأی می‌دهند و مسؤولان به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر سر کار می‌آیند و عده‌ای از حکومت‌ها نیز به صورت گروهی اداره می‌شوند و در آن گروهی مانند ارتش حکومت می‌کند.

  امام جمعه موقت خرمشهر گفت: اما حکومت ما هیچ یک از این مدل حکومت‌ها نیست، بلکه حکومت ما الهی است و در کشور قانون خدا حکم می‌کند و اکنون در زمان غیبت، فقیه بر اساس خدا و حکم الهی حکومت می‌کند.

  حمادی با اشاره به اینکه بعضی‌ها اعتراض می‌کنند که ولی فقیه باید معصوم باشد، بیان کرد: در وهله اول اکنون که دسترسی به امام نداریم، باید فقیه در راس باشد و در وهله دوم نیز پیامبر و اهل‌بیت در زمان خدا بر اساس ظواهر حکومت می‌کردند و در اداره حکومت از علم‌غیب خود استفاده نمی‌کردند‌.

  وی عنوان کرد: بعضی‌ها در شأن حکومت اسلامی نیستند که به عنوان مسؤول قرار بگیرند، اما رهبر حکومت اسلامی برای حفظ حکومت مجبور به رضایت آنها می‌شدند، این مورد در زمان پیامبر و اهل‌بیت نیز بود.

  امام جمعه موقت خرمشهر در خطبه با توصیه مردم به رعایت تقوا الهی گفت: تقوا تنها توشه آخرت است و بر اساس روایت پیامبر اکرم(ص) جهاد اکبر، مبارزه با نفس است.

  حمادی متذکر شد: جهاد اکبر داستان امروز کشور ما است، ما در دوران انقلاب مبارزه کرده و شاه را ساقط کردیم و در جنگ تحمیلی هشت سال جهاد اصغر انجام دادیم، اما پس از آن برای سازندگی کشور آیا مسؤولان در آزمون خود در جهاد اکبر موفق بودند؟

  وی با تاکید بر اینکه اکنون وظیفه حکومت جمهوری اسلامی، عدالت اجتماعی است، خاطرنشان کرد: جامعه شکاف طبقاتی را بر نمی‌تابد، اکنون حقوق‌های نجومی با نظام و عدالت اجتماعی هم‌خوانی ندارد.

  حمادی ادامه داد: بحث شکاف طبقاتی و حقوق‌های ۴۰ و ۵۰ میلیون تومانی باعث به وجود آمدن معظلاتی چون گورخوابی، کارتون خوابی و… شده است.

  امام جمعه موقت متذکر شد: اگر مسؤولان و وزرای ما چندین منزل داشته باشند، دیگر به فکر مردم مستضعف نخواهند بود، در کشور ما متاسفانه پول‌ها در حال هدر رفتن هستند و در بحث این سفرها برای انجام مذاکرات برجام میلیاردها خرج شده است و قالیچه‌های دو میلیاردی هدیه داده شده است.

  وی عنوان کرد: شکاف طبقاتی از دوره دولت سازندگی آغاز شد و در بقیه دولت‌ها ادامه پیدا کرد، ما حکومت اسلامی برپا کردیم تا عدالت اجتماعی برقرار شود و قوه قضائیه وظیفه دارد که با فسادها مبارزه کند.

  حمادی با تاکید بر اینکه اکنون تخریب قوه‌قضائیه رسما کلید خورده است، گفت: این امر برای آن است تا قوه‌قضائیه نتواند با این فسادها مبارزه کند، نباید غوغاسالاری رسانه‌ها بر کشور ما حاکم و منع از ادامه حرکت ما باشند و قوه‌قضائیه باید با مافیا، کرسنت و قراردادهای نفتی برخورد کند.

  امام جمعه موقت در پایان تصریح کرد: اکنون در عمر پایانی دولت جوسازی شدیدی انجام شده است، دشمن از این اختلافات درونی لذت و استفاده می‌کنند و باید مجریان کشور نسبت به قوانین و دستورات تمکین کنند.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط :

  برگزاری جلسه ستاد امربه معروف و نهی از منکر به ریاست امام جمعه خرمشهر

  سید عبدالنبی موسوی‌فرد امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان، با اشاره به برگزاری آئین اعتکاف در سرتاسر کشور، اظهار کرد: اعتکاف یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است، پیش از انقلاب قم تنها شهری بود که در آن به صورت اندک و فقط ویژه طلاب اعتکاف برگزار می‌شود، اما اکنون در اقصی نقاط ایران اسلامی این آئین معنوی برگزار می‌شود. وی با تاکید بر اهمیت بیانات مقام معظم رهبری در نخستین روز ... مطلب کامل

  تصاویری از امام جمعه خرمشهر

  تصاویری از امام جمعه خرمشهر ... مطلب کامل

  تصاویری از امام جمعه خرمشهر

  امام جمعه خرمشهر:هیچ مسؤولی حق ندارد با اشرافیت زندگی کند / اگر به دنبال این روش است باید از نظام خارج شود امام جمعه خرمشهر در خطبه اول در آستانه ماه شریف رجب هستیم، انسان زمانی می‌تواند نتیجه اعمال خود را در شب‌های قدر ببیند و محصول خود را به دست آورد که از دو ماه شریف رجب و شعبان بالاترین استفاده را ببرد. باید در این دو ... مطلب کامل

  برگزاری جلسه ستاد امربه معروف و نهی از منکر به ریاست امام جمعه خرمشهر

  برگزاری جلسه ستاد امربه معروف و نهی از منکر به ریاست امام جمعه خرمشهر ... مطلب کامل

  حضور امام جمعه خرمشهر در غرب کارون روستای ام خورجین

  حضور امام جمعه خرمشهر در غرب کارون روستای ام خورجین مطلب کامل

  بازدید امام جمعه خرمشهر از طرح ۵۵۰ هزاز هکتاری مقام معظم رهبری در روستاهای شلمچه

  بازدید امام جمعه خرمشهر از طرح ۵۵۰ هزاز هکتاری مقام معظم رهبری در روستاهای شلمچه   ... مطلب کامل

  امام جمعه خرمشهر:  عمده مصیبت کشور ضعف دستگاه‌های نظارتی است/دولت رویکرد ضعیف خود را تغییر دهد۱۳۹۷/۱۲/۳

  ۱۳۹۷/۱۲/۳ امام جمعه خرمشهر: عمده مصیبت کشور ضعف دستگاه‌های نظارتی است/دولت رویکرد ضعیف خود را تغییر دهد امام جمعه خرمشهر گفت: عمده مصیبت ما در کشور نبود و ضعف دستگاه‌های نظارتی است، باید بر رفتار و اعمال و تصمیم‌گیری‌های مسؤولان نظارت جدی باشد اما متاسفانه این دستگاه دچار ضعف است. به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه خرمشهر، حجت‌الاسلام سید نبی موسوی‌فرد ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان، با اشاره به دعای عهد، ... مطلب کامل

  بازدید امام جمعه خرمشهر به همراه وزیر بهداشت از مرکز تخصصی فخر نسا تحت اشراف ایت الله سیستانی

  بازدید امام جمعه خرمشهر به همراه وزیر بهداشت از مرکز تخصصی فخر نسا تحت اشراف ایت الله سیستانی مطلب کامل

  دیدار امام جمعه خرمشهر با وزیر بهداشت دکتر نمکی

  دیدار امام جمعه خرمشهر با وزیر بهداشت دکتر نمکی در این دیدار اما جمعه خرمشهر در خصوص مرکز تخصصی قلب و بیمارستان شهید موسوی که روند پیشرفت فیزیکی ان متوقف شده است را مطرح کردن و همچنین در خصوص پزشک متخصص مستقر/دکتر نمکی قول پیگیری را در این امورات دادن. ... مطلب کامل

  حضور امام جمعه خرمشهر در اردوی جهادی

  حضور امام جمعه خرمشهر در اردوی جهادی مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پایگاه رسمی دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر

  واحد رسانه دفتر امام جمعه

  لیست انتشار واتس آپ : 09302520796

  شماره تماس دفتر : 23232 535 061

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر. محفوظ است.