کشاورزی بهترین ظرفیت شغلی در خرمشهر است/ضرورت سرعت در تأسیس پست جدید برق۹۸/۳/۲۴

به گزارش پایگاه رسمی دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر:

کشاورزی بهترین ظرفیت شغلی در خرمشهر است/ضرورت سرعت در تأسیس پست جدید برق

کشاورزی بهترین ظرفیت شغلی در خرمشهر است/ضرورت سرعت در تأسیس پست جدید برقحجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خرمشهر، با اشاره به اهمیت و ارزش تقوای الهی، اظهار کرد: نماز جمعه به دنبال این است که مسلمان و مومن را به مرحله تقوا برساند و این رسالت اصلی نماز جمعه است.

وی افزود: به تعبیر امام رضا(ع) تقوا بالاتر از اسلام و ایمان است و نمازهای جمعه به دنبال این هستند که فرد و همچنین جامعه را به درجه تقوا برسانند.

امام جمعه خرمشهر گفت: انسان متقی اعمال صالح و پاک خود را همراه با سهولت و لذت انجام می‌دهد و در مقابل طغیان شهوات و غضب‌ها قادر است که خود را کنترل و نگه دارد.

عادلپور در خطبه دوم به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با نخست وزیر ژاپن اشاره و اظهار کرد: نخست‌ وزیر ژاپن فرستاده و پیام‌آور آمریکا بود، سخنان رهبری در این دیدار تاریخی و مقتدرانه بود، عزت و اقتدار و شکوه ملت ایران را به جهانیان رساند، محبوبیت ملت را افزایش داد و هم آمریکا را رسوا و افشا کرد.

وی افزود: هدف آمریکا نابودی جمهوری اسلامی ایران است، اما اکنون به دنبال ایجاد خطای محاسباتی و تردید در اراده مسؤولان و ابهام در افکار عمومی است و در این راه از ابزارهای مختلف چون تهدید، نفوذ، تحریم، تطمیع، فریبکاری رسانه‌ای استفاده می‌کنند اما پاسخ هوشمندانه و مقتدرانه آمریکا را دچار بحران کرد.

امام جمعه خرمشهر گفت: مقصود مذاکره از طرف آمریکا تسلیم ملت ما است، آنها به دنبال حل مشکلات نیست چرا که تجربه این را نشان داده است و برای همین ایران را تحت فشار قرار می‌دهند.

وی افزود: پیام سخنان مقام معظم رهبری پیام مقاومت است، جمهوری اسلامی و ملت سرافراز در مقابل هرگونه فشار، فریب با تمام جدیت و نیرو ایستادگی و مقاومت خواهد کرد.

عادلپور عنوان کرد: ملت ایران در آمریکا هیچگونه صداقت نمی‌بیند چرا که دولتمردان آن فریبکار هستند و ارزش هیچ پیام و مذاکره را ندارند، این پیغام‌ها از سوی آمریکا نشان‌دهنده شکست آنها است.

وی با اشاره به سالروز تاسیس جهاد کشاورزی، عنوان کرد: وضعیت کشاورزی در خرمشهر با وجود سیل مناسب است، ما امسال در خرید گندم رشد ۱۰ درصدی و در خرید گلزار رشد ۶۰ درصدی داشتیم و هزار هکتار نیز به زیر کشت رفته که خبر خوبی برای شهرستان است.

عادلپور افزود: بزرگترین فرصت، استعداد و ظرفیت شغلی در خرمشهر کشاورزی است، مسؤولان باید برای به کارگیری این ظرفیت ورود جدی کنند، در پی این ظرفیت ۵ هزار فرصت شغلی به صورت مستقیم و ۳ هزار فرصت شغلی به صورت غیرمستقیم ایجاد شده است.

وی افزود: خسارت‌های خشکسالی سال ۹۷ به کشاورزان خرمشهری پرداخت نشده است، این خسارت سنگین بود و دولت باید به سرعت این خسارت‌ها را جبران کند، استاندار خوزستان، فرماندار خرمشهر و نماینده خرمشهر این مسئله را پیگیری کنند.

امام جمعه خرمشهر در رابطه با بحث امنیت در خرمشهر، گفت: با توجه به پیگیری‌ها و جلسات مکرر مسؤولان امنیتی و انتظامی سرقت‌ها کاهش یافته اما تا نقطه مطلوب فاصله داریم و البته به وضع موجود راضی نیستیم، باید نیروی انتظامی به کمک نیروهای بسیج عملیات گشت‌زنی را به صورت حلقه‌های کوچک و محدودتر پیگیری کنند.

وی افزود: نصب دوربین‌های در سطح شهر امکان سرقت به ویژه سرقت کابل‌های برق را کاهش می‌دهد، رئیس سازمان منطقه آزاد اروند وعده داده که تا پایان سال ۹۸ تعدادی دوربین تهیه کند، راه‌کار بعدی برای کاهش دزدی کابل برق، کنترل خرید ضایعات در سطح استان و شهرستان است.

عادلپور اظهار کرد: برای وضعیت نوسان برق سفارش ما صرفه‌جویی است، ادارات موظف هستند پس از پایان کاری خاموشی کامل داشته باشد و باید بر این امر نظارت شود، نوسانات برقی بعضا مربوط به مصرف بالا است.

امام جمعه خرمشهر گفت: سازمان منطقه آزاد اروند زمینی را به اداره برق واگذار کرده است تا پست جدیدی ایجاد شود، شخص وزیر، استاندار و مابقی مسؤولان این امر را در اسرع وقت دنبال کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط :

🔹آیین تجلیل از هیئت های مذهبی کمک رسان به مناطق سیل زده اخیر استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین عادل پور امام جمعه خرمشهر

  آیین تجلیل از هیئت های مذهبی کمک رسان به مناطق سیل زده اخیر استان با حضور حجت الاسلام عادل پور امام جمعه خرمشهر مطلب کامل

برگزاری میز خدمت در مصلای نماز جمعه خرمشهر

  برگزاری میز خدمت در مصلای نماز جمعه خرمشهر مطلب کامل

به مناسبت هفته قوه قضاییه،دیدار مسئولان قضایی با حجت السلام والمسلمین عادلپور

  به مناسبت هفته قوه قضاییه،دیدار مسئولان قضایی با حجت السلام والمسلمین عادلپور مطلب کامل

حضور امام جمعه خرمشهر در مسجد امام رضا علیه السلام و رسیدگی به مشکلات نمازگزاران و اهالی منطقه

مطلب کامل

پوستر#پوستر نیروی انتظامی به کمک بسیج، عملیات گشت زنی را به صورت حلقه های کوچکتر و محدود تر پیگیری کنند/

مطلب کامل

پوستر#پوستر نیروی انتظامی به کمک بسیج، عملیات گشت زنی را به صورت حلقه های کوچکتر و محدود تر پیگیری کنند/

  انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا اقدامی قاطع و دندان‌شکن بود انهدام پهپاد آمریکا اقدامی قاطع و دندان‌شکن بود امام جمعه خرمشهر گفت: انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا اقدامی قاطع و دندان‌شکن بود حجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان، با تاکید بر اینکه شک، شبهه و تردید در دین بسیار خطرناک است، اظهار کرد: در روایتی آمده است که فرد مردد و شکاک در زیر سم اسب‌های شیاطین له می‌شود و در ... مطلب کامل

گزارش تصویری نماز جمعه،به امامت امام جمعه خرمشهر حجت الاسلام والسملیمن عادلپور ۹۸/۳/۳۱

برگزاری میز خدمت ... مطلب کامل

اطلاعیه دارالقران باقر العلوم دفتر امام جمعه

دارالقران باقرالعلوم دفتر امام جمعه خرمشهر برگزار می‌کند/تربیت حافظ و قاری قرآن کریم/در تمامی مقاطع سنی/۰۹۳۰۶۰۴۴۶۶۵ مطلب کامل

امام جمعه خرمشهر در جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر  ۹۸/۳/۷ یکی از عوامل و موجبات جدی مردم وحدت، انسجام و همبستگی بیان کرد و گفت: با وحدت و همدلی در جهت رفع موانع و مشکلات مردم باید تلاش کنیم.

  امام جمعه خرمشهر در جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر ۹۸/۳/۷ یکی از عوامل و موجبات جدی مردم وحدت، انسجام و همبستگی بیان کرد و گفت: با وحدت و همدلی در جهت رفع موانع و مشکلات مردم باید تلاش کنیم. حجت الاسلام محمد جواد عادل پور با بیان اینکه ما باید نسبت به رفع مشکلات مردم پاسخگو با شیم، گفت: اصرار ما بر این است در مسیر خدمت به مردم حرکت کنیم ... مطلب کامل

کشاورزی بهترین ظرفیت شغلی در خرمشهر است/ضرورت سرعت در تأسیس پست جدید برق۹۸/۳/۲۴

کشاورزی بهترین ظرفیت شغلی در خرمشهر است/ضرورت سرعت در تأسیس پست جدید برق کشاورزی بهترین ظرفیت شغلی در خرمشهر است/ضرورت سرعت در تأسیس پست جدید برقحجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خرمشهر، با اشاره به اهمیت و ارزش تقوای الهی، اظهار کرد: نماز جمعه به دنبال این است که مسلمان و مومن را به مرحله تقوا برساند و این رسالت اصلی نماز جمعه است. وی افزود: به تعبیر ... مطلب کامل

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه رسمی دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر

واحد رسانه دفتر امام جمعه

لیست انتشار واتس آپ : 09302520796

شماره تماس دفتر : 23232 535 061

تمام حقوق این سایت برای © 2019 دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر. محفوظ است.