انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا اقدامی قاطع و دندان‌شکن بود۹۸/۳/۳۱

به گزارش پایگاه رسمی دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر:

 

انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا اقدامی قاطع و دندان‌شکن بود
انهدام پهپاد آمریکا اقدامی قاطع و دندان‌شکن بود

امام جمعه خرمشهر گفت: انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا اقدامی قاطع و دندان‌شکن بود

حجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان، با تاکید بر اینکه شک، شبهه و تردید در دین بسیار خطرناک است، اظهار کرد: در روایتی آمده است که فرد مردد و شکاک در زیر سم اسب‌های شیاطین له می‌شود و در واقع شک پرتگاه کفر است.

وی افزود: عقل ابزار نجات از شبهه، شک و تردید است اصولاً نباید هر مطلبی را بدون فکر قبول کرد، جوانان باید برای نجات از این شبهات و تردیدها، دین و ایمان خود را به علماء عامل و ربانی و کارشناسان دین عرضه کنند.

امام جمعه خرمشهر با اشاره به هفته تبلیغات اسلامی، گفت: همه ما وظیفه داریم که همانند دفاع از دین، ترویج دین را انجام دهیم.

عادلپور همچنین با اشاره به هفته مبارزه با موادمخدر، عنوان کرد: مواد مخدر پدیده خانمان‌سوزی است که آمارها در رابطه با آن عجیب و غریب و تکان‌دهنده است، اگرچه دستگاه‌های مختلف و مسؤولان به دنبال کاهش آمار این پدیده هستند اما بهترین و موثرترین جایگاه برای نجات فرزندان ما از این پدیده خانواده است.

وی با اشاره به شکست‌های مکرر آمریکا در مقابل جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: آمریکا در کمتر از ده روز حدود سه مرتبه مقاومت و اراده ایران را در عرصه سیاسی، جوسازی و نظامی سنجید.

وی افزود: انهدام و سرنگونی پهپاد جاسوسی توسط سپاه پاسداران قاطع و دندان شکن بود، جمهوری اسلامی به فضل خدا و با عنایت و توجه خاصه امام عصر(عج) و آمادگی نیروهای مسلح و مقاومت ملت ایران، آمریکا را به زانو در خواهد آورد.

امام جمعه خرمشهر گفت: امسال با توجه به رایگان شدن ویزای اربعین، حجم زائران به صورت قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند، بر همین اساس باید دید که طرف عراقی قادر است در مدت ۲۰ روز اربعین با توجه به حجم بالا زائران ویزا را آماده کند، وزارت خارجه، وزارت کشور و ستاد اربعین این مسئله را به صورت جدی دنبال کنند تا با مشکل مواجه نشویم.

عادلپور همچنین مطالبه گری را مهم و ضروری دانست و اظهار کرد: مطالبه گری باعث ایجاد حرکت، تعالی، پیشرفت، عدالت و خدمت است و از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر به شمار می‌رود، البته این امر مهم دارای قوانین و احکامی است.

وی افزود: مطالبه‌گری نباید مغایر با قانون باشد، مطالبه گری باید به دور از فضای التهاب باشد، مطالبه‌گری نباید موجب از بین رفتن حقوق مردم باشد و مطالبه گری باید به دور از سیاسی بازی و سیاه نمایی باشد.

امام جمعه خرمشهر در پایان گفت: همه خیرین و مومنان به یاری بیماران بی بضاعت و کم بضاعت بشتابند و وارد کار شوند، خوشبختانه موسسه امدادگران عاشورا در خرمشهر در حال فعالیت است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط :

🔹آیین تجلیل از هیئت های مذهبی کمک رسان به مناطق سیل زده اخیر استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین عادل پور امام جمعه خرمشهر

  آیین تجلیل از هیئت های مذهبی کمک رسان به مناطق سیل زده اخیر استان با حضور حجت الاسلام عادل پور امام جمعه خرمشهر مطلب کامل

برگزاری میز خدمت در مصلای نماز جمعه خرمشهر

  برگزاری میز خدمت در مصلای نماز جمعه خرمشهر مطلب کامل

به مناسبت هفته قوه قضاییه،دیدار مسئولان قضایی با حجت السلام والمسلمین عادلپور

  به مناسبت هفته قوه قضاییه،دیدار مسئولان قضایی با حجت السلام والمسلمین عادلپور مطلب کامل

حضور امام جمعه خرمشهر در مسجد امام رضا علیه السلام و رسیدگی به مشکلات نمازگزاران و اهالی منطقه

مطلب کامل

پوستر#پوستر نیروی انتظامی به کمک بسیج، عملیات گشت زنی را به صورت حلقه های کوچکتر و محدود تر پیگیری کنند/

مطلب کامل

پوستر#پوستر نیروی انتظامی به کمک بسیج، عملیات گشت زنی را به صورت حلقه های کوچکتر و محدود تر پیگیری کنند/

  انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا اقدامی قاطع و دندان‌شکن بود انهدام پهپاد آمریکا اقدامی قاطع و دندان‌شکن بود امام جمعه خرمشهر گفت: انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا اقدامی قاطع و دندان‌شکن بود حجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان، با تاکید بر اینکه شک، شبهه و تردید در دین بسیار خطرناک است، اظهار کرد: در روایتی آمده است که فرد مردد و شکاک در زیر سم اسب‌های شیاطین له می‌شود و در ... مطلب کامل

گزارش تصویری نماز جمعه،به امامت امام جمعه خرمشهر حجت الاسلام والسملیمن عادلپور ۹۸/۳/۳۱

برگزاری میز خدمت ... مطلب کامل

اطلاعیه دارالقران باقر العلوم دفتر امام جمعه

دارالقران باقرالعلوم دفتر امام جمعه خرمشهر برگزار می‌کند/تربیت حافظ و قاری قرآن کریم/در تمامی مقاطع سنی/۰۹۳۰۶۰۴۴۶۶۵ مطلب کامل

امام جمعه خرمشهر در جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر  ۹۸/۳/۷ یکی از عوامل و موجبات جدی مردم وحدت، انسجام و همبستگی بیان کرد و گفت: با وحدت و همدلی در جهت رفع موانع و مشکلات مردم باید تلاش کنیم.

  امام جمعه خرمشهر در جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر ۹۸/۳/۷ یکی از عوامل و موجبات جدی مردم وحدت، انسجام و همبستگی بیان کرد و گفت: با وحدت و همدلی در جهت رفع موانع و مشکلات مردم باید تلاش کنیم. حجت الاسلام محمد جواد عادل پور با بیان اینکه ما باید نسبت به رفع مشکلات مردم پاسخگو با شیم، گفت: اصرار ما بر این است در مسیر خدمت به مردم حرکت کنیم ... مطلب کامل

کشاورزی بهترین ظرفیت شغلی در خرمشهر است/ضرورت سرعت در تأسیس پست جدید برق۹۸/۳/۲۴

کشاورزی بهترین ظرفیت شغلی در خرمشهر است/ضرورت سرعت در تأسیس پست جدید برق کشاورزی بهترین ظرفیت شغلی در خرمشهر است/ضرورت سرعت در تأسیس پست جدید برقحجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خرمشهر، با اشاره به اهمیت و ارزش تقوای الهی، اظهار کرد: نماز جمعه به دنبال این است که مسلمان و مومن را به مرحله تقوا برساند و این رسالت اصلی نماز جمعه است. وی افزود: به تعبیر ... مطلب کامل

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه رسمی دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر

واحد رسانه دفتر امام جمعه

لیست انتشار واتس آپ : 09302520796

شماره تماس دفتر : 23232 535 061

تمام حقوق این سایت برای © 2019 دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر. محفوظ است.