اطاله دادرسی در دستگاه قضایی حقوق مردم را تضییع می‌کند/ملت ما مقتدر مظلوم است۹۸/۴/۷

به گزارش پایگاه رسمی دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر:

اطاله دادرسی در دستگاه قضایی حقوق مردم را تضییع می‌کند/ملت ما مقتدر مظلوم است
حجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور در خطبه‌های امروز نماز جمعه شهرستان با اشاره به سالروز حمله ناجوانمردانه ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران، اظهار کرد: در پی این حمله حدود ۳۰۰ نفر از مردان، زنان و کودکان بی‌گناه کشور ما به شهادت رسیدند.

وی افزود: حقوق بشر آمریکا را باید در حمله این کشور به کشورهای منطقه جست‌وجو کرد، حقوق بشر آمریکا به منزله جنگ و غارت است فقط کافی است که به تقویم و تاریخ نگاه کنیم.

امام جمعه خرمشهر با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسوولان قوه‌قضائیه، گفت: مهمترین مقبولیت قوه قضاییه ایجاد تحول در چارچوب اسلام و قانون و مبارزه سختگیرانه با مفسدان است.

عادلپور عنوان کرد: رهبری فرمودند که باید در قوه‌قضائیه تحول ایجاد شود، خواست مردم نیز همان خواست رهبر معظم انقلاب است، قوه قضاییه باید متحول و به جلو گام بردارد.

وی اظهار کرد: ملت ما خواستار است که دستگاه قضایی ما دستگاه انقلابی باشد و با فساد، رانت، تبعیض قاطعانه برخورد کند، قوه قضاییه باید با تخلف و جرم از هر کسی که باشد، مقتدرانه مبارزه کند و حقوق عامه را احیا کند.

امام جمعه خرمشهر کاهش مدت دادرسی را از مطالبات مردمی از دستگاه قضایی عنوان کرد و گفت: اطاله دادرسی در واقع تضییع حقوق مردم است که باید مسؤولان این مسکل را حل و رفع کنند.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران مظلوم مقتدر است، عنوان کرد: مظلومیت به این معنا است یعنی کشور و ملتی به جرم استقلال طلبی و حق خواهی تحریم و جنگی علیه او تحمیل شود.

وی افزود: اقتدار به این معنا است که ۴۰ سال در مقابل هجمه های سنگین دشمن مقاومت کرده و مستکبران را در هر عرصه شکست داد.

عادلپور اظهار کرد: تحریم مقام معظم رهبری، جمعی از فرماندهان سپاه و وزیر امور خارجه توسط آمریکا اوج حماقت و دشمنی دشمنان است، این اقدام آنها نشان دهنده این است که آنها در ادعایشان صادق نیستند، بلکه فریبکار و دروغگو هستند.

وی با اشاره به مسأله گرانی در کشور و شهرستان، عنوان کرد: یکی از علل گرانی‌ها عدم نظارت موثر در سطح کشور است، قیمت‌ها در سطح بازار واحد نیست و این امر بهترین شاهد بر عدم نظارت است که باید مسؤولان پاسخگو باشند.

عادلپور عدم وجود میدان تره‌بار و میوه در خرمشهر را مشکل دانست و اظهار کرد: باید این میدان در شهرستان ایجاد شود و مسؤولان برای این امر زمان را دریابند.

امام جمعه خرمشهر با اشاره به افتتاح
قطار ۵ ستاره مدرن فدک در خرمشهر، عنوان کرد: از همه مسؤولان برای ایجاد این امکان مدرن تشکر و قدردانی می‌کنم، این مسأله نباید قیمت ارزان قطارها را حذف کند و وضعیت فقرا با وجود این قطارها باید سنجیده شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط :

🔹آیین تجلیل از هیئت های مذهبی کمک رسان به مناطق سیل زده اخیر استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین عادل پور امام جمعه خرمشهر

  آیین تجلیل از هیئت های مذهبی کمک رسان به مناطق سیل زده اخیر استان با حضور حجت الاسلام عادل پور امام جمعه خرمشهر مطلب کامل

برگزاری میز خدمت در مصلای نماز جمعه خرمشهر

  برگزاری میز خدمت در مصلای نماز جمعه خرمشهر مطلب کامل

به مناسبت هفته قوه قضاییه،دیدار مسئولان قضایی با حجت السلام والمسلمین عادلپور

  به مناسبت هفته قوه قضاییه،دیدار مسئولان قضایی با حجت السلام والمسلمین عادلپور مطلب کامل

حضور امام جمعه خرمشهر در مسجد امام رضا علیه السلام و رسیدگی به مشکلات نمازگزاران و اهالی منطقه

مطلب کامل

پوستر#پوستر نیروی انتظامی به کمک بسیج، عملیات گشت زنی را به صورت حلقه های کوچکتر و محدود تر پیگیری کنند/

مطلب کامل

پوستر#پوستر نیروی انتظامی به کمک بسیج، عملیات گشت زنی را به صورت حلقه های کوچکتر و محدود تر پیگیری کنند/

  انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا اقدامی قاطع و دندان‌شکن بود انهدام پهپاد آمریکا اقدامی قاطع و دندان‌شکن بود امام جمعه خرمشهر گفت: انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا اقدامی قاطع و دندان‌شکن بود حجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان، با تاکید بر اینکه شک، شبهه و تردید در دین بسیار خطرناک است، اظهار کرد: در روایتی آمده است که فرد مردد و شکاک در زیر سم اسب‌های شیاطین له می‌شود و در ... مطلب کامل

گزارش تصویری نماز جمعه،به امامت امام جمعه خرمشهر حجت الاسلام والسملیمن عادلپور ۹۸/۳/۳۱

برگزاری میز خدمت ... مطلب کامل

اطلاعیه دارالقران باقر العلوم دفتر امام جمعه

دارالقران باقرالعلوم دفتر امام جمعه خرمشهر برگزار می‌کند/تربیت حافظ و قاری قرآن کریم/در تمامی مقاطع سنی/۰۹۳۰۶۰۴۴۶۶۵ مطلب کامل

امام جمعه خرمشهر در جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر  ۹۸/۳/۷ یکی از عوامل و موجبات جدی مردم وحدت، انسجام و همبستگی بیان کرد و گفت: با وحدت و همدلی در جهت رفع موانع و مشکلات مردم باید تلاش کنیم.

  امام جمعه خرمشهر در جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر ۹۸/۳/۷ یکی از عوامل و موجبات جدی مردم وحدت، انسجام و همبستگی بیان کرد و گفت: با وحدت و همدلی در جهت رفع موانع و مشکلات مردم باید تلاش کنیم. حجت الاسلام محمد جواد عادل پور با بیان اینکه ما باید نسبت به رفع مشکلات مردم پاسخگو با شیم، گفت: اصرار ما بر این است در مسیر خدمت به مردم حرکت کنیم ... مطلب کامل

کشاورزی بهترین ظرفیت شغلی در خرمشهر است/ضرورت سرعت در تأسیس پست جدید برق۹۸/۳/۲۴

کشاورزی بهترین ظرفیت شغلی در خرمشهر است/ضرورت سرعت در تأسیس پست جدید برق کشاورزی بهترین ظرفیت شغلی در خرمشهر است/ضرورت سرعت در تأسیس پست جدید برقحجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خرمشهر، با اشاره به اهمیت و ارزش تقوای الهی، اظهار کرد: نماز جمعه به دنبال این است که مسلمان و مومن را به مرحله تقوا برساند و این رسالت اصلی نماز جمعه است. وی افزود: به تعبیر ... مطلب کامل

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه رسمی دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر

واحد رسانه دفتر امام جمعه

لیست انتشار واتس آپ : 09302520796

شماره تماس دفتر : 23232 535 061

تمام حقوق این سایت برای © 2019 دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر. محفوظ است.