امام جمعه خرمشهر گفت: نگاه سیاسی در بحث عمران سم مهلکی است، متاسفانه از شورای شهر خرمشهر به گوش ما و مردم اخباری می‌رسد که مایه تعجب است۹۸/۴/۱۴

به گزارش پایگاه رسمی دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر:

به شورای شهر خرمشهر تذکر می‌دهم که کارهای اساسی شهر را عقب نیندازند
امام جمعه خرمشهر گفت: ما از دولت و مسؤولان مرتبط با پرونده هسته‌ای خواستار هستیم که گام دوم کاهش تعهدات برجامی را قاطعانه و قوی بردارند چرا که اروپایی‌ها هیچ میلی به اجرای تعهدات خود ندارند.
حجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان، با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگزاران حج، اظهار کرد: افعال سیاسی حج مطابق دستورات اسلام است و در واقع حج ما برگرفته از تعالیم پیامبر و اهل‌بیت ایشان است.

وی افزود: دستورات قرآن در این رابطه به صورت شفاف بیان شده و نیازی به هیچ تفسیری ندارد، در حج باید وحدت را تقویت و از مظلومان و مستضعفان حمایت کرد که این اعمال طبق دستورات الهی و اسلام عزیز است.

امام جمعه خرمشهر گفت: فریاد برائت از مشرکان دستور الهی است و اکنون مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل دستور و مطابق نکن و اسلام است و اعمال سیاسی ما عین دیانت ما است.

وی در توصیه به حجاج، عنوان کرد: حجاج سفیران جمهوری اسلامی و نمایندگان ملت عظیم ما هستند و باید در موسم حج آبرو نظام و ملت ما را با رفتارهای خوب و پسندیده حفظ کنند و معنویات را در اولویت خود قرار دهند.

عادلپور با اشاره به کاهش تعهدات برجامی از سوی ایران، اظهار کرد: ایران یک سال پس از خروج آمریکا از برجام در راستای کاهش تعهدات برجامی خود اقداماتی انجام داد و به اروپا فرصتی ۶۰ روزه داد، که اگر اروپا به تعهدات خود عمل نکرد به تدریج تعهدات ایران کاهش پیدا می‌کند.

وی افزود: ما از دولت و مسؤولان مرتبط با پرونده هسته‌ای خواستار هستیم که گام دوم کاهش تعهدات برجامی را قاطعانه و قوی بردارند چرا که اروپایی‌ها هیچ میلی به اجرای تعهدات خود ندارند.

امام جمعه خرمشهر گفت: اینستکس یک بازی و فریب است که اروپا برای سنگ‌اندازی آن را به میان آورده تا مانع رسیدن ایران به حداقل حقوق خود باشد.

عادلپور با تبریک روز شهرداری و دهیاری، اظهار کرد: مردم از شهرداری و دهیاری در سطح کشور عمران، آبادی و زیباسازی را مطالبه دارند و توقع دارند که شهر امروز نسبت به دیروز و فردا نسبت به امروز از وضعیت مناسب‌تری برخوردار باشد.

وی افزود: متاسفانه در شهر ما در برخی از مناطق عمران، زیباسازی و خدمات دهی مناسب وجود ندارد که باید به امر به صورت مناسب رسیدگی شود.

امام جمعه خرمشهر گفت: نگاه سیاسی در بحث عمران سم مهلکی است، افرادی که برای سمت‌های مختلف انتخاب می‌شوند و یا اینکه رای می‌آورند، باید به مردم خدمت کنند، متاسفانه از شورای شهر خرمشهر به گوش ما و مردم اخباری می‌رسد که مایه تعجب است.

وی افزود: شورای شهر مدتی است که بر سر مسئله سکونت شهردار در شهر در حال صحبت و جلسه است، آیا این مسئله بسیار پیچیده است که این همه زمان را صرف کرده است در حالی که اولویت اول شهر ما چیز دیگری است؟

عادلپور عنوان کرد: بنده به اعضای شورای شهر تذکر می‌دهم که این وضعیت را رها کرده و کار اساسی شهر را به عقب نیندازند، البته که قانون باید فصل الخطاب باشد.

وی در ادامه به مشکل وجود سگ‌های ولگرد در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: سلامت، امنیت ‌و بهداشت مردم در خطر است، مسؤولان مربوطه باید سریع و به صورت جدی اقدام کنند، مردم ما شهری مرتب و با امنیت را خواستار هستند و برای آنها قابل قبول نیست که مسؤولان و یا برخی دستگاه‌ها عنوان کنند که این مسئله به ما مربوط نیست.

وی همچنین با اشاره به پایانه مرزی شلمچه، اظهار کرد:  مسؤولان در ابعاد مختلف این کمبودها که در پایانه شلمچه است را رفع کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط :

🔹آیین تجلیل از هیئت های مذهبی کمک رسان به مناطق سیل زده اخیر استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین عادل پور امام جمعه خرمشهر

  آیین تجلیل از هیئت های مذهبی کمک رسان به مناطق سیل زده اخیر استان با حضور حجت الاسلام عادل پور امام جمعه خرمشهر مطلب کامل

برگزاری میز خدمت در مصلای نماز جمعه خرمشهر

  برگزاری میز خدمت در مصلای نماز جمعه خرمشهر مطلب کامل

به مناسبت هفته قوه قضاییه،دیدار مسئولان قضایی با حجت السلام والمسلمین عادلپور

  به مناسبت هفته قوه قضاییه،دیدار مسئولان قضایی با حجت السلام والمسلمین عادلپور مطلب کامل

حضور امام جمعه خرمشهر در مسجد امام رضا علیه السلام و رسیدگی به مشکلات نمازگزاران و اهالی منطقه

مطلب کامل

پوستر#پوستر نیروی انتظامی به کمک بسیج، عملیات گشت زنی را به صورت حلقه های کوچکتر و محدود تر پیگیری کنند/

مطلب کامل

پوستر#پوستر نیروی انتظامی به کمک بسیج، عملیات گشت زنی را به صورت حلقه های کوچکتر و محدود تر پیگیری کنند/

  انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا اقدامی قاطع و دندان‌شکن بود انهدام پهپاد آمریکا اقدامی قاطع و دندان‌شکن بود امام جمعه خرمشهر گفت: انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا اقدامی قاطع و دندان‌شکن بود حجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان، با تاکید بر اینکه شک، شبهه و تردید در دین بسیار خطرناک است، اظهار کرد: در روایتی آمده است که فرد مردد و شکاک در زیر سم اسب‌های شیاطین له می‌شود و در ... مطلب کامل

گزارش تصویری نماز جمعه،به امامت امام جمعه خرمشهر حجت الاسلام والسملیمن عادلپور ۹۸/۳/۳۱

برگزاری میز خدمت ... مطلب کامل

اطلاعیه دارالقران باقر العلوم دفتر امام جمعه

دارالقران باقرالعلوم دفتر امام جمعه خرمشهر برگزار می‌کند/تربیت حافظ و قاری قرآن کریم/در تمامی مقاطع سنی/۰۹۳۰۶۰۴۴۶۶۵ مطلب کامل

امام جمعه خرمشهر در جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر  ۹۸/۳/۷ یکی از عوامل و موجبات جدی مردم وحدت، انسجام و همبستگی بیان کرد و گفت: با وحدت و همدلی در جهت رفع موانع و مشکلات مردم باید تلاش کنیم.

  امام جمعه خرمشهر در جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر ۹۸/۳/۷ یکی از عوامل و موجبات جدی مردم وحدت، انسجام و همبستگی بیان کرد و گفت: با وحدت و همدلی در جهت رفع موانع و مشکلات مردم باید تلاش کنیم. حجت الاسلام محمد جواد عادل پور با بیان اینکه ما باید نسبت به رفع مشکلات مردم پاسخگو با شیم، گفت: اصرار ما بر این است در مسیر خدمت به مردم حرکت کنیم ... مطلب کامل

کشاورزی بهترین ظرفیت شغلی در خرمشهر است/ضرورت سرعت در تأسیس پست جدید برق۹۸/۳/۲۴

کشاورزی بهترین ظرفیت شغلی در خرمشهر است/ضرورت سرعت در تأسیس پست جدید برق کشاورزی بهترین ظرفیت شغلی در خرمشهر است/ضرورت سرعت در تأسیس پست جدید برقحجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خرمشهر، با اشاره به اهمیت و ارزش تقوای الهی، اظهار کرد: نماز جمعه به دنبال این است که مسلمان و مومن را به مرحله تقوا برساند و این رسالت اصلی نماز جمعه است. وی افزود: به تعبیر ... مطلب کامل

پایگاه رسمی دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر

واحد رسانه دفتر امام جمعه

لیست انتشار واتس آپ : 09302520796

شماره تماس دفتر : 23232 535 061

تمام حقوق این سایت برای © 2019 دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر. محفوظ است.