امام جمعه خرمشهر گفت: نگاه سیاسی در بحث عمران سم مهلکی است، متاسفانه از شورای شهر خرمشهر به گوش ما و مردم اخباری می‌رسد که مایه تعجب است۹۸/۴/۱۴

به گزارش پایگاه رسمی دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر:

به شورای شهر خرمشهر تذکر می‌دهم که کارهای اساسی شهر را عقب نیندازند
امام جمعه خرمشهر گفت: ما از دولت و مسؤولان مرتبط با پرونده هسته‌ای خواستار هستیم که گام دوم کاهش تعهدات برجامی را قاطعانه و قوی بردارند چرا که اروپایی‌ها هیچ میلی به اجرای تعهدات خود ندارند.
حجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان، با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگزاران حج، اظهار کرد: افعال سیاسی حج مطابق دستورات اسلام است و در واقع حج ما برگرفته از تعالیم پیامبر و اهل‌بیت ایشان است.

وی افزود: دستورات قرآن در این رابطه به صورت شفاف بیان شده و نیازی به هیچ تفسیری ندارد، در حج باید وحدت را تقویت و از مظلومان و مستضعفان حمایت کرد که این اعمال طبق دستورات الهی و اسلام عزیز است.

امام جمعه خرمشهر گفت: فریاد برائت از مشرکان دستور الهی است و اکنون مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل دستور و مطابق نکن و اسلام است و اعمال سیاسی ما عین دیانت ما است.

وی در توصیه به حجاج، عنوان کرد: حجاج سفیران جمهوری اسلامی و نمایندگان ملت عظیم ما هستند و باید در موسم حج آبرو نظام و ملت ما را با رفتارهای خوب و پسندیده حفظ کنند و معنویات را در اولویت خود قرار دهند.

عادلپور با اشاره به کاهش تعهدات برجامی از سوی ایران، اظهار کرد: ایران یک سال پس از خروج آمریکا از برجام در راستای کاهش تعهدات برجامی خود اقداماتی انجام داد و به اروپا فرصتی ۶۰ روزه داد، که اگر اروپا به تعهدات خود عمل نکرد به تدریج تعهدات ایران کاهش پیدا می‌کند.

وی افزود: ما از دولت و مسؤولان مرتبط با پرونده هسته‌ای خواستار هستیم که گام دوم کاهش تعهدات برجامی را قاطعانه و قوی بردارند چرا که اروپایی‌ها هیچ میلی به اجرای تعهدات خود ندارند.

امام جمعه خرمشهر گفت: اینستکس یک بازی و فریب است که اروپا برای سنگ‌اندازی آن را به میان آورده تا مانع رسیدن ایران به حداقل حقوق خود باشد.

عادلپور با تبریک روز شهرداری و دهیاری، اظهار کرد: مردم از شهرداری و دهیاری در سطح کشور عمران، آبادی و زیباسازی را مطالبه دارند و توقع دارند که شهر امروز نسبت به دیروز و فردا نسبت به امروز از وضعیت مناسب‌تری برخوردار باشد.

وی افزود: متاسفانه در شهر ما در برخی از مناطق عمران، زیباسازی و خدمات دهی مناسب وجود ندارد که باید به امر به صورت مناسب رسیدگی شود.

امام جمعه خرمشهر گفت: نگاه سیاسی در بحث عمران سم مهلکی است، افرادی که برای سمت‌های مختلف انتخاب می‌شوند و یا اینکه رای می‌آورند، باید به مردم خدمت کنند، متاسفانه از شورای شهر خرمشهر به گوش ما و مردم اخباری می‌رسد که مایه تعجب است.

وی افزود: شورای شهر مدتی است که بر سر مسئله سکونت شهردار در شهر در حال صحبت و جلسه است، آیا این مسئله بسیار پیچیده است که این همه زمان را صرف کرده است در حالی که اولویت اول شهر ما چیز دیگری است؟

عادلپور عنوان کرد: بنده به اعضای شورای شهر تذکر می‌دهم که این وضعیت را رها کرده و کار اساسی شهر را به عقب نیندازند، البته که قانون باید فصل الخطاب باشد.

وی در ادامه به مشکل وجود سگ‌های ولگرد در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: سلامت، امنیت ‌و بهداشت مردم در خطر است، مسؤولان مربوطه باید سریع و به صورت جدی اقدام کنند، مردم ما شهری مرتب و با امنیت را خواستار هستند و برای آنها قابل قبول نیست که مسؤولان و یا برخی دستگاه‌ها عنوان کنند که این مسئله به ما مربوط نیست.

وی همچنین با اشاره به پایانه مرزی شلمچه، اظهار کرد:  مسؤولان در ابعاد مختلف این کمبودها که در پایانه شلمچه است را رفع کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط :

امام جمعه خرمشهر با اشاره به شرکت تاسیسات دریایی گفت: اجازه ندهید که صد ها خانواده از کار و نان بیفتند

حجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان، اظهار کرد: امام حسین(ع) حجت حقیقی است، به این معنا که ایشان وسیله و نماد اثبات حق هستند. وی افزود: حضرت سیدالشهدا(ع) باب نجات امت هستند، با تمسک به ایشان از هر چه جهل و سرگردانی و رجس و حیوانیت، نجات پیدا خواهیم کرد. امام جمعه خرمشهر گفت: یقینا و بدون هیچ شکی، نام، صدا و فریاد امام حسین(ع) در ... مطلب کامل

امام جمعه خرمشهر با اشاره به شرکت تاسیسات دریایی گفت: اجازه ندهید که صد ها خانواده از کار و نان بیفتند

  با تکیه بر آرمان‌های امام حسین(ع) به تمام قله‌های مادی و معنوی می‌رسیم/نباید هیچ دانش‌آموزی خرمشهری به دلیل فقر از تحصیل بازبماند حجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور، امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان با اشاره به فرا رسیدن ماه حزن و اندوه محرم، اظهار کرد: به تعبیر امام راحل(ره) ما هر آن چه را که داریم از محرم و صفر است، مهمترین داشته ما از این ماه، هدایت و عزت است. ... مطلب کامل

امام جمعه خرمشهر با اشاره به شرکت تاسیسات دریایی گفت: اجازه ندهید که صد ها خانواده از کار و نان بیفتند

امام جمعه خرمشهر با اشاره به شرکت تاسیسات دریایی گفت: اجازه ندهید که صد ها خانواده از کار و نان بیفتند. مطلب کامل

امام جمعه خرمشهر با اشاره به شرکت تاسیسات دریایی گفت: اجازه ندهید که صد ها خانواده از کار و نان بیفتند

  دولت سریعا قیر رایگان را تحویل شهرداری خرمشهر دهد/رئیس جمهور اجازه ندهد ظرفیت عظیم تاسیسات دریایی خرمشهر از بین برود حجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور، امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان، اظهار کرد: به مناسبت آغاز هفته دولت، رهبر معظم انقلاب با ریاست جمهوری و اعضاء هیأت دولت دیداری داشته و بیاناتی را در دو محور اقتصاد و فرهنگ ایراد کردند. وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب، عنوان کرد: تولید داخلی ... مطلب کامل

امام جمعه خرمشهر با اشاره به شرکت تاسیسات دریایی گفت: اجازه ندهید که صد ها خانواده از کار و نان بیفتند

  مقاومت فعال باعث رفع توقیف نفتکش ایرانی شد/ مردم یمن پیروز نهایی هستند حجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان، با اشاره به اهمیت روز غدیر، اظهار کرد: روایت روز غدیر و امامت امام علی(ع) روایت متواتر و غیرقابل خدشه است که شیعه و سنی به آن معتقد هستند. وی با تاکید بر اینکه معرفی امام علی به عنوان جانشین پیامبر حاوی اهدافی بود، عنوان کرد: معرفی امام ... مطلب کامل

امام جمعه خرمشهر با اشاره به شرکت تاسیسات دریایی گفت: اجازه ندهید که صد ها خانواده از کار و نان بیفتند

  دولت به صنایع کوچک موجود در خرمشهر نگاه ویژه‌ای داشته باشد/ناامیدی سم است حجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور، امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان با اشاره به شهادت امام محمد باقر(ع) اظهار کرد: باقر لقب امام محمد بن علی(ع) است، بنا به فرموده پیامبر اکرم(ص) این لقب در تورات یکی از کتاب‌های آسمانی آمده است پس این لقب امام، لقب الهی است. وی افزود: باقر به معنای شکافنده علم است، البته همه ائمه ... مطلب کامل

امام جمعه خرمشهر با اشاره به شرکت تاسیسات دریایی گفت: اجازه ندهید که صد ها خانواده از کار و نان بیفتند

  امام جواد(ع) الگوی ملت ایران است حجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور، امام جمعه خرمشهر در خطبه اول این هفته نماز جمعه شهرستان، اظهار کرد: امروز مصادف با سالروز شهادت امام جواد(ع) است، اما متاسفانه ایشان در نزد شیعیان آنگونه که باید و شاید، شناخته شده نیستند. وی افزود: سن کم امام جواد(ع)، دوران طاقت‌فرسا و محدودکننده ایشان و نرسیدن کامل معارف ایشان به شیعیان توسط نویسندگان و قدما سه علت این شناخت کم ... مطلب کامل

امام جمعه خرمشهر با اشاره به شرکت تاسیسات دریایی گفت: اجازه ندهید که صد ها خانواده از کار و نان بیفتند

  نماز جمعه فریضه‌ای موثر و تحول‌آفرین است/ با تمام توان از نیروهای جوانِ مومنِ انقلابی حمایت می‌کنم حجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه، با اشاره به روز ۵ مرداد و سالروز اقامه نخستین نماز جمعه پس از انقلاب اسلامی، اظهار کرد: بر اساس روایات مختلف و متعدد، خداوند متعال مومنان را به واسطه نماز جمعه گرامی داشته است. وی عنوان کرد: بر اساس روایت خداوند متعال نماز جمعه ... مطلب کامل

نماز جمعه از برکات انقلاب اسلامی است/بنده با تمام وجود از گفتمان مطالبه‌گری طبق قانون حمایت می‌کنم

  نماز جمعه از برکات انقلاب اسلامی است/بنده با تمام وجود از گفتمان مطالبه‌گری طبق قانون حمایت می‌کنم حجت‌الاسلام عادلپور روز گذشته در دیدار با جمعی از اصحاب رسانه و مطبوعات در خرمشهر، اظهار کرد: اصحاب رسانه و مطبوعات از نخبگان و صاحب نظران به حساب می‌آیند و باید در خرمشهر ارتباط تنگاتنگی میان صاحب‌نظران و شخصیت‌ها تصمیم گیرنده باشد چرا که ... مطلب کامل

🔺منطقه آزاد اروند نسبت به مسیر جدید تردد زائران با دقت بیشتری اقدام کند

  منطقه آزاد اروند نسبت به مسیر جدید تردد زائران با دقت بیشتری اقدام کند حجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور امروز در نشست ستاد اربعین که در محل سالن شهید دورقی فرمانداری ویژه خرمشهر برگزار شد، اظهار کرد: ما باید هر فعالیت و اقدامی را در وقت مقرر و مناسب خود انجام دهیم تا با مشکلی برخورد نکنیم. وی افزود: در بحث اربعین نیز باید این مسئله را مورد توجه قرار دهیم، خوشبختانه ما ... مطلب کامل

پایگاه رسمی دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر

واحد رسانه دفتر امام جمعه

لیست انتشار واتس آپ : 09302520796

شماره تماس دفتر : 23232 535 061

تمام حقوق این سایت برای © 2019 دفتر امام جمعه شهرستان خرمشهر. محفوظ است.